Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o 16.00, o 17.00 Nieszpory.
  2. W piątek, 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, popularnie zwana Świętem Trzech Króli. Mszę święte w tym dniu będą odprawiane wg porządku niedzielnego.
  3. W sobotę o godz. 7.15 różaniec, o godz. 8.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Mszy św. spotkanie opłatkowe kółek różańcowych.
  4. W najbliższym tygodniu będziemy kontynuowali odwiedzanie parafian wg następującego planu:
    poniedziałek – 2 stycznia – Karminowa, Seledynowa, Gilarska,
    wtorek – 3 stycznia – Błotna, Fioletowa,
    środa – 4 stycznia – Reichera,
    czwartek  – 5 stycznia – Solińskiego, Wojskowa,
    sobota – 7 stycznia – Samarytanka, Sterhela, Zaciszańska (strona nieparzysta),
    poniedziałek – 9 stycznia – Zaciszańska (strona parzysta).

W sobotę będziemy rozpoczynali odwiedzanie parafian o godz. 11.00, w pozostałe dni tygodnia o godz. 16.00. Rodziny, osoby które byłyby gotowe przyjąć księży we wcześniejszych godzinach między 12.00 a 15.00 prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny na numer ks. Dyżurnego 668 809 795.
  5. W przyszłą niedzielę, 8 stycznia zapraszamy na jasełka w naszym kościele. Po Mszy św. o godz. 10.30 jasełka przedstawią dzieci pod opieką s. Jolanty, a po Mszy św. o godz. 18.00 jasełka przedstawi młodzież przygotowująca się do wyjazdu na ŚDM w Lizbonie.