Uroczystość Bożego Narodzenia

1. Dzisiaj w pierwszy dzień Bożego Narodzenia gromadzimy się na Pasterce o godz. 24.00. Mszy św. rano o godz. 7.00 nie będzie, będzie natomiast Msza św.
    o godz. 13.00. Jutro, 26 grudnia, Msze św. wg porządku niedzielnego
    (nie będzie Mszy św. o godz. 13.00).
  2. Nasze święto patronalne Świętej Rodziny w tym roku obchodzimy wyjątkowo w piątek 30 grudnia. W tym dniu wszystkich zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 18.00. W sposób szczególny zapraszamy małżonków, którzy obchodzili w obecnym, kończącym się roku, jubileusz 25, 50 i 60 lecia zawarcia sakramentu małżeństwa.
  3. Nabożeństwo dziękczynne na zakończenie roku kalendarzowego odbędzie się w sobotę 31 grudnia i będzie połączone z Mszą św. o godz. 18.00. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
  4. W najbliższy wtorek, zaraz po świętach, rozpoczniemy odwiedzanie parafian wg następującego planu:
    wtorek – 27 grudnia – ul. Bystra, Knyszyńska, Mroźna, Lewicpolska, Zastępowa,
    środa – 28 grudnia – Sucha, Kolejarska, Rusiecka, Krynoliny, Wiewiórki, Łasińska, nasza strona ul. Radzymińskiej,
    czwartek – 29 grudnia – Młodzieńcza, Drewnowskiego,
    poniedziałek – 2 stycznia – Karminowa, Seledynowa, Gilarska,
    wtorek – 3 stycznia – Błotna, Fioletowa,
    środa – 4 stycznia – Reichera,
    czwartek  – 5 stycznia – Solińskiego, Wojskowa,
    sobota – 7 stycznia – Samarytanka, Sterhela, Zaciszańska (strona nieparzysta),
    poniedziałek – 9 stycznia – Zaciszańska (strona parzysta),

W sobotę będziemy rozpoczynali odwiedzanie parafian o godz. 11.00, w pozostałe dni tygodnia o godz. 16.00. Rodziny, osoby które byłyby  gotowe przyjąć księży we wcześniejszych godzinach między 12.00 a 15.00 prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny na numer ks. Dyżurnego 668 809 795.
    Kancelaria parafialna w najbliższym tygodniu między świętami będzie czynna tylko rano we wtorek, czwartek i piątek w godz. 9.00 – 10.00, a przez cały styczeń: rano we wtorki, czwartki i piątki w godz. 9.00 – 10.00 oraz w środy i piątki w godz. 18.45 – 19.45.
    Ofiary złożone przy okazji odwiedzin duszpasterskich są przeznaczone jeszcze na pokrycie kosztów wykonania organów.