IV Niedziela Adwentu

1. Do soboty zapraszamy wszystkich na roraty na godz. 6.30. W poniedziałek, środę i piątek roraty z udziałem dzieci.
  2. Przypominamy, że w sobotę 24 grudnia, w Wigilię nie sprawujemy w kościele Mszy św. wieczornej o godz. 18.00. W tym czasie gromadzimy się w domach, w rodzinie przy stole wigilijnym.
  3. Na Pasterkę, pierwszą Mszę św. Bożego Narodzenia zapraszamy na godz. 24.00. Pół godziny przed Pasterką odbędzie się czuwanie modlitewne. W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia nie będzie Mszy św. o godz. 7.00. Pozostałe Msze św. w niedzielę i poniedziałek, w I i II dzień Świąt według porządku niedzielnego. W niedzielę będzie Msza św. o godz. 13.00.
  4. Nasze święto patronalne Świętej Rodziny w tym roku obchodzimy wyjątkowo w piątek, 30 grudnia. W tym dniu wszystkich zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 18.00, a w sposób szczególny zapraszamy małżonków, którzy w obecnym, kończącym się roku obchodzili jubileusz 25, 50 i 60-lecia zawarcia sakramentu małżeństwa.
  5. W księgarni pod dzwonnicą można jeszcze nabyć opłatki na stół wigilijny, świece Caritas i sianko. Natomiast przed kościołem, jako cegiełki na pokrycie kosztów organów rozprowadzane są stroiki świąteczne oraz płyty z nagranymi fragmentami utworów muzycznych, zagranych przez naszego organistę pana Pawła na naszych organach.
  6. Dziś o godz. 12.00 uroczysta Msza św. sprawowana przez Ks. Biskupa Romualda Kamińskiego. Ks. Biskup dokona w czasie Mszy św. poświęcenia organów.
  7. Odwiedzanie parafian rozpoczniemy we wtorek, 27 grudnia. Porządek kolędy podamy w Święta. Będzie również umieszczony na stronie parafialnej.