III Niedziela Adwentu

1. Rozpoczęliśmy dzisiaj nasze parafialne rekolekcje adwentowe. Nauki rekolekcyjne głoszone są dzisiaj podczas każdej Mszy św., Msza św. z godz. 13.00 rozpocznie się dzisiaj wyjątkowo o godz. 13.15. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 młodzież zapraszamy do domu parafialnego na spotkanie z ks. Tomaszem, rekolekcjonistą. W poniedziałek i we wtorek, kolejne dni rekolekcji o 6.30 roraty z nauką rekolekcyjną dla dzieci i rodziców, o 9.00 i 18.00 Msze św. z nauką dla wszystkich i o 20.00 Msza św. dla młodzieży i wszystkich później wracających z pracy. Spowiedź rano, podczas Mszy św. i po południu od godz. 17.30.
  2. W przyszłą niedzielę, 18 grudnia zapraszamy wszystkich na uroczystość poświęcenia organów, której przewodniczyć będzie ks. biskup Romuald Kamiński.
  3. W księgarni pod dzwonnicą można nabyć opłatek na stół wigilijny, świece Caritas, a przy wyjściu z kościoła stroiki świąteczne.
  4. „Bóg zapłać” za ofiary złożone dzisiaj na tacę oraz wszystkie wpłaty na konto parafialne przeznaczone na pokrycie kosztów wykonania organów.
  5. Mężczyzn, ojców rodzin zapraszamy na kolejne, comiesięczne spotkanie w najbliższy piątek o godz. 20.20.