Rekolekcje adwentowe 11-13 grudnia

Zapraszamy na parafialne rekolekcje adwentowe, które rozpoczną się w trzecią niedzielę Adwentu, 11 grudnia i będą trwały do wtorku, 13 grudnia.

Rekolekcje dla nas będzie głosił ksiądz Tomasz Koprianiuk, dyrektor Krajowego Biura Organizacyjnego Światowych Dni Młodzieży przy Konferencji Episkopatu Polski.

Nauki rekolekcyjne będą głoszone w niedzielę (11 grudnia) na wszystkich Mszach św. Nie będzie w niedzielę Mszy św. o godz. 13.00, tylko rozpocznie się o godz. 13.15. W niedzielę zapraszamy szczególnie młodzież na Mszę św. wieczorną, o godz. 18.00, a po niej na spotkanie z księdzem rekolekcjonistą w domu parafialnym, w sali na I piętrze.

W poniedziałek (12 grudnia) i wtorek (13 grudnia) zapraszamy na roraty z nauką  rekolekcyjną dla dzieci i rodziców o godz. 6.30. W poniedziałek i wtorek Msze św. także o godz. 9.00 i 18.00 dla dorosłych i o godz. 20.00 dla młodzieży i wszystkich później wracających z pracy. W poniedziałek i wtorek w czasie rekolekcji Mszy św. o godz. 8.00 nie będzie.

Niedziela, 11 grudnia:

7.00 Msza św. z nauką rekolekcyjną dla dorosłych
10.30 Msza św. z nauką rekolekcyjną dla rodzin z dziećmi
13.15 (nie o 13.00) Msza św. z nauką rekolekcyjną dla dorosłych
18.00 Msza św. z nauką rekolekcyjną dla dorosłych i młodzieży
Po wieczornej Mszy św. spotkanie dla młodzieży z księdzem rekolekcjonistą w domu parafialnym, w sali na I piętrze.

Poniedziałek, 12 grudnia:

6.30 Roraty z nauką rekolekcyjną dla rodzin z dziećmi
W czasie rekolekcji Mszy św. o godz. 8.00 nie będzie.
18.00 Msza św. z nauką rekolekcyjną dla dorosłych
20.00 Msza św. z nauką rekolekcyjną dla młodzieży i osób później wracających z pracy.
Spowiedź podczas Rorat oraz pół godziny przed i w czasie pozostałych Mszy św.

Wtorek, 13 grudnia:

6.30 Roraty z nauką rekolekcyjną dla rodzin z dziećmi
W czasie rekolekcji Mszy św. o godz. 8.00 nie będzie.
18.00 Msza św. z nauką rekolekcyjną dla dorosłych
Spowiedź podczas Rorat oraz pół godziny przed i w czasie pozostałych Mszy św.