XXV Niedziela Zwykła

1. W najbliższą środę 21 września obchodzimy święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty, a w piątek 23 września wspomnienie św. o. Pio z Pietrelciny. Zachęcamy do uczestniczenia we Mszy św. w tych dniach.
  2. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w poniedziałek 26 września o godz. 20.00. Narzeczonych serdecznie zapraszamy.
  3. Msza św. w intencji róż różańcowych rodziców, dzieci i młodzieży zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę 25 września o godz. 10.30.
  4. Dzisiaj zapraszamy wszystkich na kolejny doroczny festyn parafialny. Program dla dzieci rozpocznie się po Mszy św. o godz. 10.30, oficjalne rozpoczęcie festynu o godz. 13.00. Przed kościołem i w kawiarence w domu parafialnym już teraz po każdej Mszy św. można nabywać losy, a wygrane fanty można odebrać w domu parafialnym w pomieszczeniu kawiarenki.