XIX Niedziela Zwykła

1. Dziś adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00, o godz. 17.30 Nieszpory.
  2. Jutro w poniedziałek 8 sierpnia obchodzimy wspomnienie św. Dominika, założyciela zakonu dominikańskiego, we wtorek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein) patronki Europy, w środę święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika, a w czwartek 11 sierpnia wspomnienie św. Klary.
  3. Za tydzień w poniedziałek obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Porządek Mszy św. tak jak w każdą niedzielę wakacyjną. Podczas każdej Mszy św. będzie miał miejsce obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów. Zioła i kwiaty będzie można nabyć przed kościołem. Panie, które chciałyby pomóc w przygotowaniu ziół i kwiatów zapraszamy w sobotę o godz. 9.00 do namiotu parafialnego.