XIII Niedziela Zwykła

1. W środę 29 czerwca przypada uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Ofiary złożone w tym dniu są przeznaczone na Bazylikę św. Piotra w Rzymie oraz działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź rano podczas Mszy św. o godz. 6.30 i po południu od godz. 17.30. Msza św. wynagradzająca o godz. 18.00. W sobotę Msza św. w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 6.30, później różaniec i rozważania fatimskie.
  3. Informujemy, że podobnie jak w latach ubiegłych w miesiącach wakacyjnych w lipcu i sierpniu w niedziele nie będzie Mszy św. o godz. 13.00, zaś w dni powszednie Mszy św. o godz. 8.00. Kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki i piątki w godz. 9.00 – 10.00, 18.30 – 19.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartki w godz. 17.00 – 18.00. Chrzty będą udzielane w drugą i czwartą niedzielę miesiąca podczas Mszy św. o godz. 12.00. Powyższe zmiany wchodzą w życie w piątek 1 lipca i będą obowiązywały do 31 sierpnia.
  4. Informujemy, że poświęcenie pojazdów odbędzie się w niedzielę 24 lipca, w przeddzień wspomnienia św. Krzysztofa. Osoby, które chciałyby poświęcić swoje pojazdy jeszcze przed wyjazdem wakacyjnym zapraszamy dzisiaj wieczorem. Bezpośrednio po Mszy św. wieczornej poświęcimy pojazdy.