XII Niedziela Zwykła

1. Trwa oktawa Uroczystości Bożego Ciała. Zachęcamy ministrantów, bielanki i dzieci kl. III oraz panów z asysty kościelnej do udziału w procesji eucharystycznej w każdym dniu oktawy. Procesje są połączone z nabożeństwem czerwcowym, dzisiaj o godz. 17.30, a w pozostałe dni bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. Zakończenie oktawy w najbliższy czwartek.
  2. Również w czwartek, w przeddzień zakończenia roku szkolnego,  zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę św. dziękczynną na godz. 18.00. Wcześniej od godz. 17.30 będzie możliwość przystąpienia do spowiedzi świętej.
  3. W czwartek 23 czerwca obchodzić będziemy uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela, przeniesioną z piątku 24 czerwca, gdyż tego dnia, przypada doroczna Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W piątek z racji uroczystości post nie obowiązuje.
  4. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  5. Wszystkim parafianom dziękujemy za liczny udział w procesji Bożego Ciała. Dziękujemy również wszystkim, którzy wczoraj, w 5. rocznicę konsekracji włączyli się w nasze parafialne dziękczynienie za dar naszej świątyni.