Uroczystość Bożego Ciała

1. Dzisiaj Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00. 10.30 i 18.00. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30. Główna Msza św., po której wyruszy procesja do czterech ołtarzy zostanie odprawiona o godz. 10.30. Procesja przejdzie ulicami: Skrzypcową, Czerwińską, Blokową, Mleczną, Korzystną. Kazanie i zakończenie procesji przy 4. ołtarzu, który będzie umieszczony na naszym parkingu parafialnym. Udział w procesji to jeden z ważnych sposobów wyrażania naszej wiary. Zachęcamy do modlitwy i wspólnego śpiewu w czasie trwania procesji.
  2. Przez całą oktawę dzisiejszej uroczystości tzn. codziennie do przyszłego czwartku zapraszamy ministrantów, bielanki i dzieci kl. III w strojach pierwszokomunijnych do wzięcia udziału w procesji eucharystycznej wokół kościoła, połączonej z nabożeństwem czerwcowym.
  3. W najbliższą sobotę 18 czerwca przypada w naszej parafii uroczystość rocznicy konsekracji naszego kościoła. Główna Msza św. zostanie odprawiona o godz. 10.30, na którą zapraszamy wszystkich parafian, by razem dziękować Panu Bogu za dar naszego kościoła. Po Mszy św. zapraszamy na tradycyjny już w tym dniu rocznicowy tort.