IV Niedziela Wielkiego Postu

1. W najbliższy wtorek 29 marca nasz kościół jest w Warszawie wielkopostnym kościołem stacyjnym. Jest otwarty w godzinach od 6.00 do 21.00. Główna Msza św., na którą zapraszamy wszystkich zostanie odprawiona o godz. 20.00. Przewodniczyć jej będzie ks. Piotr Główka, który przez ponad 10 lat pracował na Ukrainie. Wcześniej o godz. 19.00 Gorzkie Żale. Dokładny program tego dnia można znaleźć na plakatach, ulotkach na stoliku z czasopismami i na stronie internetowej parafii, a także w ostatnim numerze gazetki parafialnej.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź rano podczas Mszy św. i po południu od godz. 17.00, o 18.00 Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W sobotę o 7.15 różaniec z rozważaniem fatimskim, Msza św. w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Po Mszy św. spotkanie kółek różańcowych w domu parafialnym.
  3. Przypominamy o wielkopostnych nabożeństwach: w piątek Droga krzyżowa o 16.45, 17.30 i 19.00, a w niedzielę Gorzkie Żale o godz. 17.15.