IV Niedziela Adwentu

1. Przed nami ostatnie dni Adwentu. Do piątku zapraszamy na Roraty na godz. 6.30.
  2. Przypominamy, że w czwartek w godz. 18.30-20.00 podczas wystawienia Najświętszego Sakramentu jest możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty i pojednania. Spowiadać będziemy także, jak zwykle podczas każdej Mszy św.
  3. Przypominamy, że w piątek 24 grudnia w Wigilię nie sprawujemy w kościele wieczornej Mszy św. o godz. 18.00, gdyż w tym czasie gromadzimy się w domach przy stole wigilijnym.
  4. Podobnie jak w roku ubiegłym Pasterkę odprawimy najpierw o godz. 22.00, a następnie o 24.00.
  5. W pierwszy dzień Uroczystości Narodzenia Pańskiego Msze św. odprawimy o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i 13.00 (chrzty) i 18.00. Mszy św. o godz. 7.00 nie będzie.
  6. W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, w niedzielę 26 grudnia przypada w tym roku nasze święto patronalne – Uroczystość Świętej Rodziny. Mszy św. o godz. 12.00 będzie przewodniczył ks. Biskup Romuald Kamiński. Na tę uroczystą sumę zapraszamy wszystkich, zwłaszcza małżonków i rodziny. Specjalne zaproszenie kierujemy do małżonków, którzy w kończącym się roku obchodzili jubileusz 25, 50 i 60-lecia zawarcia sakramentu małżeństwa. Pozostałe Msze św. w tym dniu wg porządku niedzielnego.
  7. Indywidualne odwiedziny rodzin, które zgłosiły chęć przyjęcia księży w swoich domach rozpoczniemy po Świętach Bożego Narodzenia, a wspólne spotkania kolędowe w kościele po niedzieli 2 stycznia.