Niedziela Chrystusa Króla

  1. Obchodzimy dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 12.00 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmówimy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Jezusowi Chrystusowi, za co można uzyskać dzisiaj odpust zupełny.
  2. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, czas oczekiwania na przyjście Chrystusa. W okresie Adwentu zachęcamy do uczestniczenia w roratach w dni powszednie o godz. 6.30. W poniedziałki, środy i piątki z udziałem dzieci.
  3. Przypominamy, że w każdy czwartek w naszym kościele jest wystawiony Najświętszy Sakrament. Na adorację zapraszamy w godzinach od 15.00 do 18.00 i od 18.30 do 20.00. Po Mszy św., w czasie adoracji jest możliwość przystąpienia do spowiedzi świętej.
  4. Spotkanie duszpasterskiej rady parafialnej odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 19.30 w domu parafialnym.
  5. Dzisiaj Mszą św. o godz. 18.00 rozpocznie się w naszej parafii przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania uczniów pierwszych klas szkół ponadpodstawowych oraz starszych, dotychczas nie bierzmowanych. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
  6.  Po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na koncert. W programie utwory J. S. Bacha, Schummana i Schuberta. Wykonawcami będą Justyna Kańska – wiolonczela i Paweł Moszkowicz – organy.
  7. W księgarni pod dzwonnicą można od dziś nabyć opłatek na stół wigilijny. Księgarnia jest czynna w niedzielę po każdej Mszy św., a w tygodniu od wtorku do piątku w godz. 17.30 – 19.00.