XXXI Niedziela Zwykła

1. Jutro 1 listopada obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. odprawiamy wg porządku niedzielnego, tzn. o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Jutro i pojutrze 1 i 2 listopada Msza św. o godz. 18.00 będzie sprawowana w intencji wszystkich zmarłych z naszych rodzin, których polecamy Panu Bogu w wypominkach. Bezpośrednio po tych Mszach św. będzie nabożeństwo za zmarłych połączone z czytaniem wypominków jednorazowych. Wypominki można zgłaszać po Mszach św. w zakrystii.
  2. Przypominamy, że przez cały listopad można uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie tam modlitwy za zmarłych. Dodatkowo można uzyskać odpust zupełny w Dzień Zaduszny 2 listopada za pobożne nawiedzenie kościoła i odmówienie tam modlitwy „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga”. Opusty powyższe można tylko ofiarować z zmarłych.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź rano podczas Mszy św. i po południu od godz. 17.30, o godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca dla dzieci i dorosłych. W sobotę różaniec o godz. 7.15, o godz. 8.00 Msza św. w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi, po Mszy św. spotkanie z kółkami różańcowymi.
  4. Za tydzień w poniedziałek 8 listopada ks. Biskup Jacek Grzybowski udzieli sakramentu Bierzmowania grupie młodzieży naszej parafii podczas Mszy św. o godz. 18.00. Prosimy o modlitwę w intencji młodzieży.
  5. Na stoliku z czasopismami znajdują się ulotki przygotowanie przez Stowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Jest to zaproszenie na bezpłatne konsultacje dla osób, które są świadkami takiej przemocy.