XXX Niedziela Zwykła

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna tydzień misyjny w Kościele. W ciągu tygodnia modlić się będziemy w intencji misjonarzy codziennie w modlitwie różańcowej o godz. 17.15.
  2. W najbliższy czwartek przypada święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  3. W czwartek zapraszamy mamy z małymi dziećmi na spotkanie w domu parafialnym o godz. 10.00.
  4. W przyszłą niedzielę zostanie odprawiona o godz. 10.30 Msza św. w intencji róż różańcowych rodziców, dzieci i młodzieży.
  5. Na stoliku z czasopismami oraz w zakrystii można się zaopatrzyć w kartki na wypominki jednorazowe i całoroczne. Wypominki można składać w zakrystii po Mszy św. dzisiaj i przez cały najbliższy tydzień oraz w kancelarii parafialnej w godzinach przyjęć. Za zmarłych zgłoszonych w wypominkach jednorazowych będziemy modlić się w dniach 1 i 2 listopada po Mszach św. wieczornych o godz. 18.00.
  6. Za tydzień w poniedziałek 1 listopada Msze św. w naszym kościele wg porządku niedzielnego. Nie będzie Mszy św. o godz. 13.00.