III Niedziela Wielkanocna

1. Przypominamy, że w czasie trwania pandemii i ograniczeń z niej wynikających w naszym kościele odprawiamy Msze św. w niedziele o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00. 13.00 i 18.00.
  2. W tym tygodniu w piątek 23 kwietnia przypada uroczystość św. Wojciecha, biskupa, męczennika, jednego z trzech głównych patronów Polski. Zachęcamy do uczestniczenia we Mszy św. w tym dniu. Z racji uroczystości post piątkowy nie obowiązuje.
  3. Przypominamy, że w naszej parafii rozpoczął się kurs dla narzeczonych. Osoby przygotowujące się do przyjęcia sakramentu małżeństwa zapraszamy w poniedziałek na godz. 20.00 do domu parafialnego.
  4. Ze względu na stan zdrowia naszych księży w najbliższym tygodniu odwołujemy Msze św. o godz. 6.30. W tygodniu będą tylko Msze św. o godz. 8.00 i 18.00.
  5. W tym tygodniu będzie nieczynna kancelaria parafialna.