VI Niedziela Zwykła

1. W miniony poniedziałek rozpoczął się kurs przedmałżeński. Narzeczonych serdecznie zapraszamy w kolejne poniedziałki na godz. 20.00.
  2. Za tydzień w poniedziałek 24 lutego zapraszamy na kolejną prelekcję pana Jerzego Kazimierczaka na temat ikon. Tematem spotkania będzie ikona Matki Bożej Śnieżnej. Początek o godz. 18.45.
  3. W minionym tygodniu w zasadzie zakończyliśmy odwiedzanie rodzin naszej parafii. Wszystkim dziękujemy za życzliwe i serdeczne przyjęcie odwiedzających duszpasterzy.
  4. Osoby, które z różnych powodów nie spotkały się jeszcze z odwiedzającymi księżmi, mogą umówić się na wizytę duszpasterską
  5. Dziś po Mszy św. przed kościołem zbierane są ofiary do puszek przeznaczone na chorych objętych opieką „Caritas” naszej diecezji.