Niedziela Chrystusa Króla

1. Obchodzimy dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 9.00 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmówimy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Jezusowi Chrystusowi za co można uzyskać dzisiaj odpust zupełny.
  2. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, czas pobożnego i radosnego oczekiwania na przyjście Chrystusa. W rekolekcjach adwentowych uczestniczyć będziemy od II Niedzieli Adwentu, tzn. od 8 grudnia do środy 11 grudnia.
  3. Przy stoliku z czasopismami można się zaopatrzyć w nowe numery tygodników katolickich, ale zachęcamy, by zainteresować się również tekstem listu,
    jaki otrzymaliśmy od naszej parafianki Joanny, która przebywa od dwóch miesięcy
    na misji w ramach stowarzyszenia „Domy Serca” na wyspie Procida koło Neapolu.
  4. W następnym tygodniu w czwartek 5 grudnia ks. Biskup Romuald Kamiński udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży kl. I liceum po III kl. gimnazjum.