Spotkanie medyków i prelekcja

Duszpasterstwo Służby Zdrowia przy Parafii Świętej Rodziny w Warszawie, gromadzące: lekarzy, pielęgniarki, położne, farmaceutów i posługujących chorym, organizuje we współpracy medyków i kapłanów Ruchu Rodzin Nazaretańskich comiesięczne czwartkowe spotkania formacyjne.  W tegorocznym cyklu pn.: NIEUSTANNE DOSKONALENIE MEDYCZNEGO DUCHA odbędzie się 9 maja kolejne spotkanie, którego tematem będzie: UFNOŚĆ – ZAWIERZENIE MATCE BOŻEJ.
W programie:
19:00 MSZA ŚWIĘTA
20:00 SPOTKANIE i PRELEKCJA pt: JAK UMRZEĆ, ABY ŻYĆ Z BOGIEM Z POMOCĄ MATKI MIŁOSIERDZIA ks. Arkadiusza Wójtowicza, kapelana IMiDZ, Proboszcaz Parafii św. Stanisława Biskupa i Męczennika.

Zapraszamy na wycieczkę parafialną śladami Jana Kochanowskiego po Ziemi Radomskiej

W sobotę 8 czerwca organizowana jest parafialna wycieczka autokarowa do miejsc związanych z Janem Kochanowskim – Zwolenia, Sycyny i Czarnolasu. Miejsca te odwiedzimy wraz z przewodnikiem. Jest to pierwszy wspólny wyjazd z planowanego cyklu wycieczek po Mazowszu śladami wielkich Polaków. Pomysłodawczynią takiej formy aktywności jest nasza parafianka, pani Małgorzata Rubiec – Masalska. Do udziału we wspólnym wyjeździe zachęcamy wszystkich bez względu na wiek. Osoby zainteresowane zapraszamy do zapisania się na listę u ks. Proboszcza.