Droga światła w kościele Świętej Rodziny na Zaciszu

W naszym kościele parafialnym będzie okazja, by celebrować radość okresu wielkanocnego poprzez odprawianie nabożeństwa Drogi Światła.Zapraszamy w soboty bezpośrednio po Mszy Świętej o godz. 8:00 (z wyjątkiem pierwszych sobót miesiąca). Po spotkaniu modlitewnym w kościele zapraszamy na wspólne wielkanocne śniadanie – Agapę – do kawiarenki w domu parafialnym (można przynieść jakiś dar na wspólny stół). Chcemy w ten sposób we wspólnocie Kościoła dzielić się radością ze Zmartwychwstania Pana Jezusa. Terminy nabożeństwa Drogi Światła: 27 kwietnia, 11, 18, 25 maja i 8 czerwca.

Chrystus zmartwychwstał! Alleluja!

Wszystkim parafianom i gościom, którzy w czasie świątecznych dni będą nawiedzać nasze domy i nasz kościół parafialny życzę cierpliwości w oczekiwaniu na spełnianie się w naszym życiu Bożych obietnic, które Pan Bóg wypowiedział do nas w osobie Zmartwychwstałego Jezusa Chrystusa. Kiedy będziemy w domach cieszyć się ze spotkania z rodziną i spożywać wspólnie posiłek pamiętajmy o obecności Jezusa pośród nas. Pan Jezus powiedział, że gdzie dwóch lub trzech zbierze się w imię moje, tam ja jestem. Niech ten czas wspólnego przebywania będzie opromieniony radością i pokojem serca, które płyną od Jezusa Zmartwychwstałego. Życzę radości płynącej z przyjęcia daru nowego życia, które przynosi Jezus Zmartwychwstały!

ks. Proboszcz Andrzej Mazański