V Niedziela Zwykła

1. Jutro, 11 lutego przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, obchodzone od wielu lat jako Światowy Dzień Chorego. Uroczysta Msza św. dla chorych i ich opiekunów zostanie odprawiona w kościele księży Marianów przy ul. Szwedzkiej o godz. 11.00. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
  2. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii w najbliższy czwartek 14 lutego o godz. 20.00. Narzeczonych serdecznie zapraszamy.
  3. Za tydzień w niedzielę 17 lutego, organizujemy parafialne wyjście do Muzeum Powstania Warszawskiego i zwiedzanie go z przewodnikiem. Osoby, które już się zapisały, informujemy, zmieniła się nieco godzina naszego spotkania na stacji metra Wileńska. Spotykamy się tam o godz. 15.00.
  4. Przypominamy, że za tydzień w niedzielę 17 lutego odbędzie się kolejne spotkanie katecheza dla małżonków, w kościele po Mszy św. wieczornej. Prelegentem będzie ks. Robert Wielądek, diecezjalny duszpasterz rodzin, a tematem będą „Różnice między mężczyzną a kobietą”.
  5. Również za tydzień w poniedziałek 18 lutego zapraszamy na kolejną prelekcję p. Jerzego Kazimierczaka na temat ikon. Temat spotkania: Gruzińskie impresje – klasztory i ikony.
  6. Przyjmujemy jeszcze zapisy na parafialny bal karnawałowy, który poprowadzi wodzirej znany nam z ostatnich festynów parafialnych i ubiegłorocznego balu. Termin balu – sobota 2 marca.
  7. W najbliższym tygodniu pragniemy jeszcze odwiedzić parafian wg następującego planu:
    11 lutego – poniedziałek – Św. Wincentego 128a, 128b, 128c, 128d, 128e, 128f, 128g,
    12 lutego – wtorek – Św. Wincentego 122,
    13 lutego – środa – Kondratowicza 59,
    14 lutego – czwartek – Św. Wincentego 124,
    15 lutego – piątek – Rozwadowska, Brodowskiego, Żarnowiecka, Śmieszna,
    16 lutego – sobota – Określona, Wieniecka, Kaśki Kariatydy, Senna.
    W blokach przy ul. Kondratowicza i Św. Wincentego rozpoczynamy odwiedzanie parafian o godz. 17.00, w piątek o godz. 16.00, a w sobotę o godz. 11.00.
    Będzie to w zasadzie koniec planowanych odwiedzin. Osoby, które nie spotkały się z odwiedzającym księdzem w wyznaczonym terminie mogą umówić się indywidualnie z księdzem w najbliższą sobotę lub inny uzgodniony termin.